Nejčastější dotazy

Jak se přihlásit na některý z kurzů?

Veškeré informace týkající se přihlášení do kurzů naleznete zde na webu v záložce "přihláška".

Mohu se přihlásit bez tanečního partnera/partnerky?

Pro nás je samozřejmě jednodušší, když se přihlásíte na kurz již v páru. V případě, že nemáte tanečního partnera, tak nám napiště na email salsasmartinem@gmail.com  a my se vám pokusíme tanečního partnera dohledat.

V jakém obleční, popřípadě obuvi mám přijít na lekci?

Na lekce si můžete obléct naprosto cokoliv v čem se cítíte pohodlně a bude se vám dobře tančit. Doporučit vám můžeme spíše volnější oblečení, aby vám nebránilo ve zvedání rukou nad hlavu a různých dalších tanečních pohybech.

Co se týče obuvy, tak alespoň ze začátku doporučíme ženám, aby odložili boty na podpatku a začali tančít na botách s plochou podrážkou. Pánové vy se vyvarujte především tanci v outdoorové obuvy, která je velmi pevná a nemáte v ní přiliš dobrý kontakt s podlahou, jednoduše řečeno se v nich velmi těžko tančí.

Co když nemůžu přijít na lekci?

Napište nám na email, facebook a nebo zavolejte, že něpříjdete a my za vás najdeme na tuto lekci náhradu pro vašeho tanečního partnera/partnerku. 

Kde vaše kurzy probíhají?

Naše kurzy probíhají v Esperanza Havana Clubu na ulici Zelný trh 20 v Brně. 
Prostřetředí je neformální, uvolněné. V průběhu lekcí je i čas na drink či nealko pití, které nám na baru rádi připraví. 

Chcete se nás na něco zeptat?

Pokud váš dotaz nebyl zodpovězen předchozími tipy, tak nám napište a my vám odpovíme